En İyi 10 Browser (2014)

Browser, internet sitelerinin kodlarının bilgisayarımızda güzel bir biçimde görüntülenmesini sağlayan programlardır ve dilimize tarayıcı olarak geçmiştir. Sizin için genel performans, hız ve tasarım gibi özellikleri göz önünde bulundurarak  en iyi 10 tarayıcıyı belirledik. İşte 2014 yılının en iyi 10 tarayıcısı!

10

Deepnet Explorer

deepnet explorer En İyi 10 Browser (2014)

Deepnet Explorer, bünyesinde dahili olarak rss okuyucu ve p2p paylaşım desteğiyle gelmekte olan ilk tarayıcıdır. Deepnet Browser’ı indirmek için tıklayınız.

9

Seamonkey

seamonkey tarayıcı En İyi 10 Browser (2014)

Seamonkey irc chat eklentisini, email ve haber gruplarını dahili olarak bünyesinde bulunduran bir tarayıcıdır. İhtiyaç duyacağınız programları bir araya getirmek amacıyla çıkarılan Seamonkey programını buradan indirebilirsiniz.

8

Rockmelt

rockmelt en iyi tarayıcı En İyi 10 Browser (2014)

Google Chromium tabanlı bir tarayıcı olan Rockmelt, dahili chat, anlık arama, paylaşım gibi özelliklerle birlikte gelmektedir. Ayrıca facebook ile entegre bir biçimde çalışmakta ve Backend Cloud Service tarafından desteklenmektedir. Favori sitelerinizden bildirimler, bookmark senkronizasyonu, google chrome eklenti desteği gibi özellikleriyle Rockmelt Browser kesinlikle en iyi 10 tarayıcı listesinde bulunmayı haketmekte.

7

Maxthon

maxthon tarayıcı En İyi 10 Browser (2014)

Az bilinen başarılı browserlardan biri olan Maxthon, kişiselleştirilebilir bir arayüz sunan Çin merkezli bir tarayıcıdır. Yaygınlaşamamasının en önemli sebebinin yaşadığı güvenlik ve hız sorunları olduğunu söyleyebiliriz. Maxthon tarayıcıyı buradan indirebilirsiniz.

 • Mert

  Bu Makaleyi yazan arkdaşı bi kereliğine Torch Browser kullanmasını tavsiye ediyorum.

  • BoraT5

   Torch browser zaten chrome alt yapısı üzerine yapılı. Tam bir browser sayılmaz yani

   • asdfgh

    hll iyi kapak yaptın. noldu lan yarraaaaam

 • Hayri Kırşan

  yandex candır….

 • kıraç

  Yandex ve opera da chrome alt yapılı maxthon ise ie alt yapılı şimdi oturun oturduğunuz yere

 • http://www.ilkpaylasim.net/ Mustafa Okan Kaya

  Chrome ve Opera her zaman iyidir

 • Yaaardııdııımmmm

  Bence iyi ama choromede youtubede video izlerken durmadan kendisini yeniliyor neden acaba bilen varsa sorununu söylesin şimdiden teşşekkürler