2017’de Heyecanla Beklenen 3 Film


2016 yılını arkamızda bırakmanın sevin ve üzüntüsünü bir arada yaşadığımız bu günlerde 2017 yılının beklenen devam filmlerine birlikte göz atalım. Bu sene film konusunda beklentileri karşılayacak bir yıl olacağını sanıyorum inşallah da öyle olur.

3

Avatar

Avatar

Avatar hayallerin gerçek olduğu hayali dünya. İlk film biraz karmaşık bir dünyanın güzelliklerini göz önüne sermişti ve bu güzellikleri yok etmek isteyen insanlar vardı. Gelişmiş bir teknoloji ve uğraş sonucu yapımcılarının ve oyuncularının yüzünü güldüren film gününün rekorunu da kırmıştı. Bu sene beklenen 2. Film gecikmez umudu ile….

2

Chucky

Chucky

Chucky insan ruhunun oyuncak bedeninde hapis olan bir seri katilin durumunu gözler önüne seren bir film. Gayet güzel korku sahneleri barındıran filmin devamını 2017 yılında bekliyoruz. Çok eski olan birinci filmin arkasından gelemeyen 2. Film hala beklenenler arasında ilk üçte yerini aldı.

1

The Wolverine

The Wolverine

The Wolverine; demir pençe olarak da bildiğimiz bu adama bayağı bir alıştık aslında. X men filmlerinden de tanıdığımız hemen hemen her zaman ön plana çıkan, başrolü kolay kolay kimseye kaptırmayan bir karakter. İlk iki film sonrasında 3. Filmi merakla beklenenler arasında.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
, 0 puanlar

2017’de Heyecanla Beklenen 3 Film

Giriş yapın

Ve Biliste ailesinin bir parçası olun!
Hesabınız yok mu?
üye ol

şifre sıfırlama

üye ol

Bir Format Seçin
Test
Quiz
Anket
Hikaye
Liste
Caps
Video
Ses
Görüntü