DÜNYAYA  FOTOĞRAF KARELERİ İLE BAKIŞ


Fotoğraflar hayatımızın her anında anıları canlı tutmak, hafıza faktörüne katkıda bulunmak ve gözle gördüğümüz her şeyin kanıtını  sunmak için bir araçtır. Farklı perspektiften yansıyan farklı pozlar hayata farklı bakmamıza neden olur.  İnsanın asıl arzu ettiği şeyleri bulması, güzellikleri görmesi, bazen de duygularını yansıtması için bir araçtır. bazen öyle farklı ve değişik kareler yansır ki fotoğraf sahnesine; onu gördüğünüz an merak duygularınız kabarır ve kendine çeker iz istemeden de olsa. Hazır tatil sezonu da açılmış iken fotoğraf karelerine yansımış harika mekanlar ile ufak bir gezintiye ne dersiniz?  Gezi listesi oluşturacağınız harika mekanlar ve bunların kameraya yansımış hali bizlerle. Dünyaya fotoğraf kareleri ile bakmak için başlayalım yolculuğumuza.

20

Bin Adalar, Kanada

Bin Adalar, Kanada

Bu görüntüye aşık olmamak mümkün mü acaba? Öyle bir mekanda yaşamayı büyük bir çoğunluğumuz ister eminim ki. Bu harika yeri ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

19

Erzurum

Erzurum

Bakış açısı ve renklerin harika yansıyışı ile memleketimizden harika bir resim. Soğuğu ile meşhur olan Erzurum’un alışılmış soğuk günleri ve ışık ile oluşan ambiyansı. Böyle bir güzellik olabileceğini hiç düşünmüşmüydünüz?

18

Mekke

Mekke...

Müslümanların uğrak mekanı olan ve her Müslümanın hayatında en az bir kez da olsa görmek isteyeceği Mekke ‘nin tepeden bir görünüşü. Kalbe huzur veren ihtişamı her an insana yansımakta; bu karede olduğu gibi. her yönü ile güzellik abidesi olan bu şehir her karede ayrı bir aşka sahip olunacak derecede fevkalade görünmektedir.

17

Mali Cumhuriyeti

mali cm

Malide yer alan bu kartpostallık görüntü doğanın eşsiz görüntüsünü bizlere bir kez daha kanıtlamaktadır.  Harika görüntüyü harika bir şekilde resmeden bir fotoğraf karesi yeniden gözlerimize görsel bir şölen yaşatmaktadır. saklı cennet diyebileceğimiz bir mekan olarak adlandırmak yanlış olmasa gerek.

16

Otağtepe, İstanbul

Otağtepe, İstanbul.

Taşı, toprağı altın olarak nitelendirdiğimiz şehrimiz Otağtepe, İstanbul da harika bir görüntü. Belki de böyle eşsiz bir görüntünün farkında bile değilizdir. Ancak bu fotoğraf karesi ile bir kez daha İstanbul ve Türkiye’mizin güzellikleri gözler önüne serilmiş bulunmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
, 0 puanlar

DÜNYAYA  FOTOĞRAF KARELERİ İLE BAKIŞ

1 / 4Sonraki

Giriş yapın

Ve Biliste ailesinin bir parçası olun!
Hesabınız yok mu?
üye ol

şifre sıfırlama

üye ol

Bir Format Seçin
Test
Quiz
Anket
Hikaye
Liste
Caps
Video
Ses
Görüntü