En İyi 10 Browser (2015)

Browser, internet sitelerinin kodlarının bilgisayarımızda güzel bir biçimde görüntülenmesini sağlayan programlardır ve dilimize tarayıcı olarak geçmiştir. Sizin için genel performans, hız ve tasarım gibi özellikleri göz önünde bulundurarak  en iyi 10 tarayıcıyı belirledik. İşte 2015 yılının en iyi 10 tarayıcısı!

10

Deepnet Explorer

deepnet explorer

Deepnet Explorer, bünyesinde dahili olarak rss okuyucu ve p2p paylaşım desteğiyle gelmekte olan ilk tarayıcıdır. Deepnet Browser’ı indirmek için tıklayınız.

9

Seamonkey

seamonkey tarayıcı

Seamonkey irc chat eklentisini, email ve haber gruplarını dahili olarak bünyesinde bulunduran bir tarayıcıdır. İhtiyaç duyacağınız programları bir araya getirmek amacıyla çıkarılan Seamonkey programını buradan indirebilirsiniz.

8

Rockmelt

rockmelt en iyi tarayıcı

Google Chromium tabanlı bir tarayıcı olan Rockmelt, dahili chat, anlık arama, paylaşım gibi özelliklerle birlikte gelmektedir. Ayrıca facebook ile entegre bir biçimde çalışmakta ve Backend Cloud Service tarafından desteklenmektedir. Favori sitelerinizden bildirimler, bookmark senkronizasyonu, google chrome eklenti desteği gibi özellikleriyle Rockmelt Browser kesinlikle en iyi 10 tarayıcı listesinde bulunmayı haketmekte.

7

Maxthon

maxthon tarayıcı

Az bilinen başarılı browserlardan biri olan Maxthon, kişiselleştirilebilir bir arayüz sunan Çin merkezli bir tarayıcıdır. Yaygınlaşamamasının en önemli sebebinin yaşadığı güvenlik ve hız sorunları olduğunu söyleyebiliriz. Maxthon tarayıcıyı buradan indirebilirsiniz.

15 Responses

 1. Mert

  Bu Makaleyi yazan arkdaşı bi kereliğine Torch Browser kullanmasını tavsiye ediyorum.

  Reply
  • BoraT5

   Torch browser zaten chrome alt yapısı üzerine yapılı. Tam bir browser sayılmaz yani

   Reply
   • asdfgh

    hll iyi kapak yaptın. noldu lan yarraaaaam

   • crazymurat

    Kardeşim chromium altyapsını kullanıyor birebir değil eğer kodları satın aldığsa istediği oynamayı yapar mesela torch da video indirebilirsin hatta hiçbir torrent progoramı indirmeden direk tarayıcı ile torrentları indirebiliyorsun sırf torrent özelliğinden dolayı kullanıyorum

 2. kıraç

  Yandex ve opera da chrome alt yapılı maxthon ise ie alt yapılı şimdi oturun oturduğunuz yere

  Reply
 3. Yaaardııdııımmmm

  Bence iyi ama choromede youtubede video izlerken durmadan kendisini yeniliyor neden acaba bilen varsa sorununu söylesin şimdiden teşşekkürler

  Reply
 4. metinyandex

  arkadaşlar malesef artık chroma eskisi kadar sağlam bi tarayıcı değil çok kullanılan bi tarayıcı olması nedeniyle virüsleri direk üzerine çeken bi tarayıcıdır. bana göre en sağlam tarayıcı listesi şudur ; 1. yandex 2.opera 3.chroma 4. maxthon …..

  Reply
 5. Uğur İskender

  Firefox mu? Peh. Dakikada 124124214 çöken tarayıcıyı 2. sıraya koymuşsunuz. Opera’dan sonraya bıraksaymışsınız bari. Opera bile çok daha iyi bu tarayıcıdan.

  Reply
 6. Eray

  Yılların Opera kullanıcısı ben son 1 senedir Firefox’tan vazgeçemiyorum. Çok mu iyi derseniz tam bir felaket ama güvenilirlik ve gizlilik konusunda hiçbir tarayıcı Firefox’un eline su dökemez. Tor demeyin sakın, çok önemli işler haricinde kullanmanızı önermem. Firefox’tan şaşmayın derim.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.