Etrafına Gülücükler Saçarak Mutluluk Pozu Veren Dünyanın En Küçük Fenomen Bebeği.


Geçtiğimiz günlerde Amerika’da, 5 gün önce sadece 1.7 kg ağırlığında dünyaya gelen bu sevimli mi sevimli prematüre bebeğin gülümsemesini görenler mutluluğun ne demek olduğunu anlıyor. Anne Lauren Vinje, doğumundan kısa süre sonra bebeğinin fotoğraflarını ”Love What Matters” adlı Facebook sayfasında paylaştı ve çok kısa bir zamanda 285.000 beğeni aldı ve 100.000’den fazla kez paylaşıldı.

4

Diğer anneler de Facebook’ta kendi bebeklerinin fotoğraflarını paylaştı.

Laura Fylnn adlı bir anne de kendi bebeğinin fotoğraflarını paylaşırken ”Çok güzel, tebrikler” diyerek bu güzel bebeğin fotoğrafını paylaştı.
”Benim ufaklık da 1.5 kilo doğdu. Şimdi 5 yaşında ve yaşına göre ortalamanın üstünde. Herkes bana, böyle zayıf bebeklerin büyüyünce güçlü çocuklar olduğunu söylerdi. İnanmamıştım ama şimdi görüyorum ki doğru söylüyorlarmış.”

3

En tatlı gülümseme

En tatlı gülümseme

Kate Hoffman isimli başka bir anne ise yeni dünyaya gelmiş oğlunun fotoğrafını paylaştı.
”Benim tatlı oğlum 34 haftalıkken doğdu ve 2.3 kg ağırlığındaydı. 2 hafta hastanede geçirdikten sonra eve döndük. Şimdi gün geçtikçe büyüyor. Bu gülümsemeler en güzelleri.”

2

Bu fotoğraf da başka bir anneden.

Bu fotoğraf da başka bir anneden.

Jill Chambers Goodwin adlı başka bir anne de ”Love What Matters” adlı Facebbok sayfasında bebeğinin bu fotoğrafını paylaştı.
”Küçük kızım gerçekten harika! Bu da benim en sevdiğim fotoğraf. Hastanede kaldığımız sürede sürekli bakıyordum. Kennedy 31 haftalık doğdu ve doğduğunda sadece 1.4 kilo ağırlığındaydı.”

1

Bütün bebişlerin hep mutlu olması ve böyle gülmesi dileğiyle…

Bütün bebişlerin hep mutlu olması ve böyle gülmesi dileğiyle...


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
, 0 puanlar

Etrafına Gülücükler Saçarak Mutluluk Pozu Veren Dünyanın En Küçük Fenomen Bebeği.

Giriş yapın

Ve Biliste ailesinin bir parçası olun!
Hesabınız yok mu?
üye ol

şifre sıfırlama

üye ol

Bir Format Seçin
Test
Quiz
Anket
Hikaye
Liste
Caps
Video
Ses
Görüntü