Game Of Thrones “Tahmini zor Tatmini çok”


Hiçbir yapım başarısızlık düşüncesi ile yola çıkmamıştır şüphesiz. Bazıları da kendi kendini şaşırtmıştır, tüm dünyada sağladığı başarı ile. Hiç Şüphe yok ki “Game Of Thrones” ikinci şıkta yer alan bir yapım. Nedenlerini ve dizinin özetini sizler için paylaştık.

5

1. sezon türkçe altyazılı tanıtım videosu.

Tanıtım, diziye hala başlamadıysanız iştahınızı kabartacak. Şimdi gelelim en iyi kısmına dizi 7. sezonun yayınlanmasını bekliyor. Yeni başlayan biri iseniz izleyecek çok bölümünüz var, ve size göre yeni bölümü bekleme derdiniz olmayacak. Şimdiden iyi seyirler …. 🙂

4

Burda ne ararsan var mı?

Burda ne ararsan var mı?

Bu dizi günümüzde dizi ve filmlerde aranan bir çok özelliği aynı çatı altında toplama özelliğini bünyesinde bulunduruyor. kurtlar, büyücüler, akgezenler, suikastciler, savaşlar, entrikalar, krallar, zombiler ejderhalar ve bunları mükemmel bir kurgu içinde hiç bir sıkıntı olmadan barındırma özelliği.

3

Fantastik ejderha mevzusu

Fantastik ejderha mevzusu

İşte dizinin bana göre ana karakteri, acıların kraliçesi. Tartışma götürmez bir tutku kaynağı. Arzuların odağı olana kadar başına gelenler yüzünden içinize onu elde edebilirim hissini uyandıran kadın. Ateşin, daha doğrusu ejderhaların annesi. 3 ejderha annesi.

2

Entrika, şehvet ve ölüm

Entrika,şehvet ve ölüm

Şüphe yok ki ana iskeleti oluşturan karakterlerinin ölümlerine bile engel olmayan bu dizide yan karakterlerin ve figüranların hızlı, çok ve nedensiz ölümleri ile karşılaşacaksınız. Ensest bir ilişki üzerine oluşan bir temelden başlayan dizide ödenen bedeller her zaman gereğinden çok oluyor. Bu dünyada kim olduğunuz yada nerede durduğunuz önemli değil hata yaparsanız ölürsünüz. İster bir kral ister bir demirci olun. Ölmek ölmek ve ölmek …

1

Bu dünyada ölümsüz biri yok.

Bu dünyada ölümsüz biri yok.

Bu dizide odak noktası yapılmış bir karakter bulabilirsiniz, ama bu onun bir sonraki bölümde ölmeyeceğini garanti etmez. Diziyi hala izlemediyseniz bu durumu yaşayarak öğreneceksiniz. Öyle fantastik dizilerden yada filmlerden alışılmış gariplikleri bu dizide de bulabilir ama inandırıcılıklarını kaybettirmediklerini görürsünüz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla paylaşın!

1
, 1 puan

Game Of Thrones “Tahmini zor Tatmini çok”

Giriş yapın

Ve Biliste ailesinin bir parçası olun!
Don't have an account?
üye ol

şifre sıfırlama

Back to
Giriş yapın

üye ol

Back to
Giriş yapın
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video